Yaşam Tarzı İnternet 07 MART 2012 / 17:00

Sahibinden.com Android Uygulaması yayında

Türkiye’nin e-ticaret platformlarından sahibinden.com, iPhone uygulamasının ardından yenilikçi özelliklere sahip, ücretsiz indirilebilen Android uygulamasını piyasaya sundu. Android Market’te en çok kullanılan uygulamalardan biri olan sahibinden.com Android Uygulaması, 10 günlük süre zarfında 52 bin kişi tarafından indirildi ve 100 binden fazla kullanıcıya ulaştı.

Sade bir arayüze sahip uygulama, sitede yer alan 2,5 milyon aktif ilanı kapsayacak şekilde arama yapabiliyor. Uygulamanın getirdiği yeniliklerden biri olan ‘Yakınımda Ara’ özelliği ile kullanıcılar, o an bulundukları konuma yakın emlak ilanlarını görüntüleyebiliyorlar.

Android 2.1 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarla uyumlu çalışabilen uygulama, kullanıcıların birbirleriyle mesajlaşmasına olanak sağladığı gibi ilanları sosyal platformlarda paylaşabilmelerine de imkan tanıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun