Yaşam Tarzı İnternet 09 ŞUBAT 2010 / 14:27

Riverbed domuz gribinden koruyor

Ofiste domuz gribine yakalanmaktan korkuyor musunuz? Evden çalışın.

Ofiste domuz gribine yakalanmaktan korkuyor musunuz? Evden çalışın.


 

Domuz gribinden korkulan şu zor zamanlar, iş çevrelerini de etkilemiş durumda. Haliyle şirketler de çalışanlarının sağlığı konusunda endişeleniyor.

ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi, domuz gribi gibi hastalıklar geçiren kişilere evde kalmasını öneriyor. Başkan Yardımcısı Joe Biden bir adım daha ileri giderek hasta olsun ya da olmasın, hastalığı geçirmiş kişilere uçak gibi kapalı alanlara girmemesini salık veriyor.

Peki hem işe hem de iş seyahatine gidemeyecekseniz ne yapacaksınız? Muhtemelen evden çalışacaksınız. Evden çalışmak, bu gibi durumlarda mantıklıyken bazı teknik sorunları da beraberinde getirebilir. Uygulamalarınız ve verilerinizden uzak kalmak sizin zayıf bir performans göstermenize neden olur. Uzaktan göstereceğiniz iş performansı ise ofiste gösterdiğinizden on kat daha yavaş olabilir. Riverbed'in Steelhead Mobile ürünü ise verimliliğinizi etkileyecek olan teknik aksaklıkları gidermek için oluşturulmuş. Yazılımı dizüstü bilgisayarınıza ya da kişisel bilgisayarınıza kuruyorsunuz ve uygulamalar siz ofisteyken çalıştığı gibi performans gösteriyor. Böylece Steelhead Mobile bağımsız bir lokasyon fikri yaratırken ofiste sağladığınız performansın aynısını size sunmuş oluyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun