Yaşam Tarzı İnternet 23 MAYIS 2012 / 08:42

RedHack Tarım Bakanlığı'nı hack'ledi

RedHack Tarım Bakanlığı'nı hack'ledi

Redhack, Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı'nın Strateji Geliştirme Başkanlığı resmi sayfasını hack'ledi. Siteye Kemal Sunal'ın başrolünü oynadığı 'Salako' filminin müziği yerleştirildi.Saldırıyı twitter hesaplarından ‘Süt'ü AK'layanların Hayatını Ha(c)klayacağız!’ diyerek duyuran grup, Bakanlığın ilgili sayfasına hazırladıkları görseli koydular.

RedHack gece yaptığı eylemiyle “Süt’ü AK’layanların Hayatını Ha(c)Klayacağız” diyerek Tarım Bakanlığına ait http://sgb.tarim.gov.tr/ - http://www.taryat.gov.tr - http://tarimsurasi.tarim.gov.tr” sitelerine siber saldırı gerçekleştirerek hack'ledi. Hack'lenen siteye Kemal Sunal'ın başrolünü oynadığı Salako filmindeki Salako müziğini de ekleyen Redhack "RedHack ve Salako isbirligiyle hayvanciligi ve tarimi bitik bir ulkenin "bakanligi mi olurmus" dedik... Salako'yuz ama Salak degiliz ;)"dedi.

Yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde:
Anamur muzu varken çikita muz, memleket davar doluyken Amerikan sigiri .. Tarimi oldurdunuz, hayvanciligi bitirdiniz, zaten topragi olamayn koylulerin urettigi ve besledigi mallarida “tarima kota” “hayvanciliga kota” diyerek ziyan ettiniz. Yani dediginiz su; “benim koylum findik uretmesin biz AB’den aliriz, benim koylum hayvan beslemesin biz amerika’dan bol hormonlu “amerikan davari” getiririz” ha? Yemezler bay Mehdi Eker..

Gelelim asil messeleye.. Koylu’nun anasini aglattiginiz, “ananida al git” dediginiz yetmedi, birde sira çocuklara geldi.. Neymis cocuklara süt vereceklemis.. Iyi hos’ta bcocuklara sut ver, süt tozu degil. Birde zehirli sut verdiginizi elestirenlere “siz süt ‘e karsisiniz” diye demagoji yapiyorsun. “Biz sute’e degil zehirli süt’e karsiyiz Gecen aylarda süt dagitimcisi firmalarinin alayini hackledik ve gorduk ki, süt ihalelerini “haci yagi kokusuna gore” cemaat taassubu’na gore vermissiniz. Bu firmalarla iliskileriniz ne? Onu aciklasaniza cesaretiniz var ise?

Bak Mehdicim; Sen ve senden onceki agabeylerin emperyalizmin ekonomi politikalarini, tarima ve hayvanciliga getirilen kotalari savunarak koylulugu, tarimi katletmeseydi bugun her cocuk zaten sut içebilecekti.. Sen ulkeyi biz emekçilere birak yeterki, merak etme resimde gordugun gibi bizim cocuklarimiz kendi pastasini bile kendi yapar ;)) sen kafani yorma Mehdi basqan ;)

Gozumuz ustunde bay Mehdi Eker. Unutma sizin cemaatiniz varsa bizimde iÅŸçilerimiz, köylülerimiz, emekçilerimiz var!

Süt’ü AK’layanlarin Hayatiuni Ha(c)klayacagiz!

Bu eylemi; hayatini koylu mucadelesine adamis ve 18 Mayis 73′te iskencede katledilen onder Ä°brahim Kaypakkaya’ya adiyoruz!..

Ayrica Bu vasitayla herkesi 23 Mayis’taki Emekçilerin grevine davet ediyoruz! #23mayistagrevdeyiz

Ve biran once #haziranda26bin ogretmen atamasi yapilirsa MEB’e saldirmak zorunda kalmayiz ;)

Yagma yok artik RedHack var!

twitter.com/RedHackTeam – irc.abjectes.net #redhack – members@kizilhack.org

Raise The fLag Of SociaList StruggLe Toward ImperiaList War And CapitaList CoLony..!

GreetZ :#RedHackAilesi

Not: Savci Hakan’a artik selam gondermiyecegiz, kustuk ona, biraksana cocuklari ayip ediyorsun yaa.. bak kotu olacaz sonunda.. ;) Ama su istanbul’daki bilisime selam cakiyoruz, adamlarin ses felaket ha ;)
YORUMLAR
volkan kahyaoglu 31 MAYIS 2012 / 00:30 0 0
hukumete asilik yapmayin cia'nin adamlari bitirler sizi halk da onlara destek veriyor
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun