Yaşam Tarzı İnternet 03 MAYIS 2012 / 14:20

RedHack süt skandalında yine sahnede

RedHack süt skandalında yine sahnede

Milli Eğitim Bakanlığı’nın ilköğretim okullarında başlattığı “Okul sütü-Akıl küpü” projesi daha ilk gününde patlak verdi. Süt dağıtılan yüzlerce öğrencinin hastanelik olmasına yapılan “aşırı dozda süt kullanmışlar” gibi açıklamalara RedHack’ten cevap geldi.İkinci gününde de onlarca çocuğun sütten zehirlenmesine neden olan skandala RedHack, süt dağıtım ihalesini alan Gülsan Gıda ve Pınar Süt’ün sitelerini haklayarak yanıt verdi. Siteleri haklayan grup, açıklmasında “Sütü bozuk insanların iktidar olduğu ülkede sütlerin bozuk olması normaldir” dedi.

Resmi gazetede yayınlanan yönetmelikte dağıtılan sütler için "mevsimsel süt fazlalığının değerlendirilmesi" ibaresi insanların kafalarının karışmasına yol açarken, RedHack yaptığı açıklamada ihaleyi alan Kayseri merkezli Gülsan şirketinin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün akrabaları olduğunu açıkladı.

RedHack’in açıklaması şöyle:
"Duyduk ki bozuk sut ihalesini alan sizmissiniz, o bolgede dagitan da sizmissiniz .. Ugrayalim da bu "sutu bozuklar" kim bir gorelim dedik..

Yok yanlis anlamayin, sadece siz suclu degilsiniz, sizin gibilerin "badem biyigina" ve haci yagi kokusuna bakarak ihaleleri "peskes" cektirenlerdedir asil suc..

"Sutu bozuk insanlarin iktidar oldugu bir ulkede sutlerin bozuk olmasi normaldir"

Size de cemaatinize de bundan sonra rahat yok!

Cunku artik RedHack var!

Tesekkurler: Anonymous, RedHack/DG, RedHack/BR, AnarcyCr3w ve tum dunya ezilen halklari..

Not: Savci Hakan'a selam olsun ve bizden bir sut içsin ya da bos verin, asiri doz alir felan ;) en iyisi bir bardak "soguk su" icsin ;)"
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun