Yaşam Tarzı İnternet 11 ARALIK 2009 / 15:11

POS A.Ş.'den perakendecilere yeni nesil yazılım

POS A.Ş., büyürken yatırımını korumak isteyen perakendeciler için geliştirdiği 3. nesil satış noktası uygulaması GeniusOpen yazılımını tanıttı.

POS A.Ş., büyürken yatırımını korumak isteyen perakendeciler için geliştirdiği 3. nesil satış noktası uygulaması GeniusOpen yazılımını tanıttı.


GeniousOpen, teknolojinin sağladığı avantajlarla perakende uygulamalarını birleştirerek, perakendecinin esnek ve hızlı kararlar vermesine olanak sağlıyor. Merkezi yönetim yeteneğiyle işletme sahiplerine tüm lokasyonlarını izleme, lokasyon bazında hızlı ve doğru kararlar alma, uygulama ve yönetme ayrıcalığı sunuyor. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren her büyüklükteki perakendeciye uygun tasarlanan yazılım; gelişmiş kampanya yönetimi, interaktif ve otomatik satış fonksiyonlarıyla işletmelerin müşteri memnuniyetini artırıyor, kârlılığın kontrol edilebilmesini sağlıyor.

POS A.Ş. Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gürol Çolak yazılım hakkında, "Değişen dünya trendleri ve tüketici davranışları karşısında işletmelerin en doğru adımı atarak rekabette öncü olmasını sağlayan GeniusOpen; ERP, Karar Destek ve CRM sistemleri için kaliteli ve detaylı bilgi veriyor. Kasalardan girişi yapılan satış bilgilerini merkeze anında ulaştıran sistem, merkezi ve bölgesel raporlama imkanı da sunuyor. GeniusOpen yazılımının en önemli özelliklerinden biri ise her büyüklükte işletmeye uygun tasarlanmış olması. GeniusOpen'ın, perakende sektörünün iş süreçlerinde gerçek anlamda fayda yaratacağına inanıyoruz" dedi.