Yaşam Tarzı İnternet 09 AĞUSTOS 2012 / 14:47

Pinterest davetiyesiz üye alımına başladı

Sosyal ağların yeni oyuncularından Pinterest, yaptığı açıklamayla kapılarını tüm kullanıcılara açtığını duyurdu.Açıldığı günden bu yana büyük bir hızla üye sayısını artıran ve pek çok sosyal medya sitesini geride bırakan site, bugüne dek davetiye sistemiyle üye alımı gerçekleştiriyordu. Resmi blog sitesi üzerinden açıklama yapan Pinterest, bugünden itibaren isteyen herkesin siteye üye olabileceğini duyurdu. Siteye henüz üye olmayan kullanıcılar e-posta adresleri ya da Twitter ve Facebook hesaplarını kullanarak siteye üye olabilecekler.

Bu hamleyle birlikte Pinterest’in gözünü daha yükseklere diktiğini söyleyebiliriz. Oldukça yeni bir oluşum olmasına rağmen, sunduğu içerik sebebiyle birçok sosyal medya sitesini geride bırakarak Facebook ve Twitter’ın ardından gelen site, üye alımını açmasıyla birlikte bu iki sosyal medya devine biraz daha yaklaşacak.

Daha yükseği hedeflemesine karşın Pinterest’in özellikle site altyapısı üzerinde geliştirmelere gitmesi şart. Özellikle sitenin yeni sayfa açarken kimi zaman oldukça yavaş çalışması, yeni üye potansiyeliyle birlikte oldukça düşündürücü bir durum oluşturuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun