Yaşam Tarzı İnternet 19 EKİM 2008 / 12:26

Oracle İş Ortakları Çözümleri ile Zirve’de!

Zirve, 25 iş ortağının katılımı ile 26 Kasım 2008 tarihinde Swissotel’de gerçekleşiyor.

Zirve, 25 iş ortağının katılımı ile 26 Kasım 2008 tarihinde Swissotel’de gerçekleşiyor.


İş ortaklarının etkin katılımı ile zenginleşen içeriğiyle bu yılki zirvenin açılışında, Oracle’ın ürün portfoyündeki yeniliklere yer verilecek. Bu kapsamda BEA’nın Oracle bünyesine katılımıyla sınıfının en iyi ürün portföyü olarak öne çıkan “Oracle Fusion Middleware”in yeni sürümü tanıtılacak ve satın almalarla genişleyen Oracle vizyonunun kullanıcılara nasıl rekabet avantajı kazandıracağı aktarılacak. Ayrıca Eylül ayında San Francisco’da gerçekleştirilen “Oracle Open World”’de lansmanı yapılan veri ambarı projelerinin performansı açısından devrim yaratan “HP Oracle Exadata Storage Server & Database Machine”in Türkiye tanıtımı da “Oracle İş Ortakları Çözümler Zirvesi”’nde yapılacak.


 


Kurumsal İhtiyaçlarınızda Oracle İş Ortakları’nın Çözümleri ve Hizmetleri


Zirvede ayrıca, Oracle’ın sektörel çözümler sunan iş ortakları, finanstan sağlığa, otomotivden perakendeye, üretimden enerji ve yerel yönetimlere pek çok sektörün ihtiyaçlarına yönelik özel geliştirdikleri çözümler hakkında bilgi verecek. Oracle’ın veritabanı, orta katman ve iş zekası ürünlerini kullanarak insan kaynakları, kurumsal kaynak planlaması, raporlama gibi firmaların ortak ihtiyaçlarının yanısıra mobil çözümler, saha satış otomasyonu, filo kiralama, abone bilgi sistemleri gibi özel ihtiyaçları karşılamak üzere çözüm geliştiren iş ortaklarımız her zaman olduğu gibi zirvedeki yerlerini başarı öyküleri ile alacaklar.


 


Zirvenin ajandası ile ilgili ayrıntılı bilgiye http://oracle.com/global/tr/cozumlerzirvesi/index.html adresinden erişebilir ve (0212) 345 10 40 kayit@sipahiler.com.tr ‘den kayıt verebilirsiniz.


 


Bu bir duyurudur.


 


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun