Yaşam Tarzı İnternet 20 EYLÜL 2013 / 15:07

Online tatil rezervasyonlarının özel alternatifi: Wimdu

Online tatil rezervasyonları artarken Wimdu ile alternatif konaklama yöntemleri gelişiyor, ev sahipleri para kazanırken, tatilciler uygun fiyatlarla zaman geçirmenin keyfine varıyor.Son yıllarda internetten yapılan tatil rezervasyonlarında büyük artış görülüyor. Hamburg’da bulunan araştırma firması ystats.com’un raporuna göre, Rusya, Amerika ve İngiltere de dahil birçok ülkede geçtiğimiz yıl yapılan online tatil rezervasyonları yüzde 50’lere yükseldi.

İnternetten yapılan konaklama rezervasyonlarında son derece popüler olan bir otel alternatifini de self-catering konaklama hizmetleri veren firmalar oluşturdu. Bu firmalar arasında hızla büyümekte olan ve Türkiye’de de hizmet veren Wimdu kısa sürede tamamen Türkçe olarak hizmet vereceğini açıkladı. Berlin merkezli olan şirket, bir çok konumda 235 binden fazla özel konaklama imkânı sunuyor. Wimdu hem seyahat edenlerin otellere oranla çok daha hesaplı konaklama bulmasına yardım ediyor hem de ev sahiplerinin kullanmadıkları mülklerinden para kazanmasına olanak sağlıyor.

Detaylı bilgi için www.wimdu.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun