Yaşam Tarzı İnternet 30 TEMMUZ 2012 / 08:38

Olimpiyatlardan haberiniz olsun

Olimpiyat haberleri Atos'tan geliyor

Olimpiyatların bilgi teknolojileri ortağı Atos'un gerçekleştirdiği sistemle seçilen spor dallarıyla ilgili tüm sonuçlar ve rekorlar, Facebook uygulamasıyla takip edilebiliyor ya da bülten olarak e-posta hesabınıza gönderiliyor.Bu yıl İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen, spor ve mücadele tutkunlarının heyecanla beklediği “2012 Londra Olimpiyatları”, 27 Temmuz’da başladı. 12 Ağustos’a kadar sürecek olimpiyatların dünya çapında bilgi teknolojileri ortağı olan Atos, 17 gün boyunca 3 bin 500 teknoloji uzmanı, 900 sunucu, 1.000 ağ ve güvenlik cihazı ve 10 bin’e yakın bilgisayarı yöneterek altyapı sağlıyor.

Olimpiyat süresince Atos Türkiye spor tutkunlarına sadece ilgilendikleri spor dallarını yakından takip edebilmelerini sağlamak amacıyla Facebook uygulaması geliştirdi.

Uygulamadan yararlanmak için kullanıcıların Atos’un Facebook Türkiye sayfasından ilgili uygulamayı tıklamaları ve bilgi edinmek istedikleri spor dallarını belirlemeleri yeterli…

Sonrasında, 17 gün boyunca seçtikleri bu spor dallarıyla ilgili tüm gelişmeler, sonuçlar ve rekorları, e-posta adreslerine iletilen bir bülten aracılığıyla günlük olarak öğrenme şansı yakalayacak olan kullanıcılar, böylece sevdikleri spor dallarıyla ilgili en ufak bir detayı kaçırmadan olimpiyatları takip edebilecekler.

Doğrudan uygulamaya ulaşmak için https://www.facebook.com/AtosTurkiye/app_509033102446853 adresini tıklayabilirsiniz.

Atos’la ve olimpiyatlarla ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için www.atos.net/london2012 web sitesini ya da www.facebook.com/atosturkiye ve www.twitter.com/atosturkiye’yi de ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun