Yaşam Tarzı İnternet 10 MAYIS 2012 / 15:22

Obama eşcinsel evliliğe onay verdi, Twitter patladı

Obama Twitter'da eşcinsel evliliğe onay verdi

ABD Başkanı Barack Obama Twitter’daki hesabında “eşcinsel çiftler evlenebilmelidir” yazdı 50 binin üzerinde retweet aldı.Amerika Birleşik Devletleri’nde eşcinsel evliliğe izin veren bazı eyaletler bulunsa da ülke genelinde bir bütünlük yok. ABD Başkanı Barack Obama da “eşcinsel çiftler evlenebilmelidir” Twitter mesajıyla özgürlükleri savunurken, eşcinsel çiftlere de destek verdi.

Obama’nın Twitter mesajı büyük yankı buldu ve en son aldığımız ekran görüntüsüne göre 50 binin üzerinde retweet aldı. Hatta retweet sayısını takip edilebilecek bir site de açıldı.

Obama’nın Twitter mesajı için https://twitter.com/#!/BarackObama/statuses/200303635895296000 adresini, mesajın kaç kere tweet aldığını takip etmek için de http://retweetingobama.com/ adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun