Yaşam Tarzı İnternet 22 ARALIK 2011 / 09:16

NBA yıldızları Facebook’ta canlı yayında

Yapılan açıklamaya göre, Kevin Durant, Amare Stoudemire ve Stephen Curry canlı yayında hayranlarının sorularını yanıtlayacak.Facebook üzerinden etkileşimli sohbet ve organizasyonlara alıştık. Uzun süredir ligin oynanmasıyla ilgili tereddütlerin yaşandığı NBA’in önemli yıldızlarıyla sohbet etme şansı bulabilirsiniz.

NBA sayı kralı Oklahoma City Thunder’lı Kevin Durant, New York Knicks’in All-Star forveti Amare Stoudemire ve Golden State Warriors’ın yetenekli oyun kurucusu Stephen Curry hayranlarıyla buluşacak.

Facebook/NBA adresinden ya da Twitter üzerinden #NBATownHall etiketi kullanılarak gerçekleşecek soru-cevap bölümünü NBA TV yorumcusu David Aldridge yönetecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun