Yaşam Tarzı İnternet 09 EKİM 2009 / 08:32

Modern işletmecilere modern yazılım, Likya standında

Likya Yazılım, yeni geliştirdiği bir ticari paket yönetim sistemi yazılımı olan “Değişime ilk adım” adını taşıyan DİA’yı CeBIT Bilişim Eurasia 2009’da ilk kez tanıtıyor.

Likya Yazılım, yeni geliştirdiği bir ticari paket yönetim sistemi yazılımı olan “Değişime ilk adım” adını taşıyan DİA’yı CeBIT Bilişim Eurasia 2009’da ilk kez tanıtıyor.


Tamamen KOBİ’ler için tasarlanmış bir ticaret yönetim sistemi olan yazılım, barındırdığı birçok modülle bütünleşik bir sistem sunuyor. DİA’yı geliştirirken “Modern işletmecilere modern yazılımlar”sloganı ile yola çıktıklarını belirten Likya Yazılım Bilişim Genel Müdürü Suha Onay, ürün ve fuarla ilgili olarak şöyle konuştu: “Üç senedir geliştirilen bir ürün olan DİA, içerisinde barındırdığı stok, şube, depo,üretim yönetimi ve resmi personelin muhasebesi birçok modülü ile bütünleşik bir sistem sağlayan bir yapı. Çok şubeli işletmelerin şehrin değişik yerlerine yerleşmiş depolarını merkezlerini tek bir merkezden yönetilebilmesini sağlayan tamamen çevrimiçi olarak çalışan bir yönetim sistemi. Tamamen çevrimiçi çalıştığı için de işletmenin donanım yatırımı yapmasına gerek bırakmıyor ve müşteri sadece kullanıcıların bilgisayarlarına kurduğu küçük bir pakat program vasıtasıyla yazılımı kullanabiliyor. Fuarda da yazılım çözümümüzü aktarmaya çalışacağız bundan sonraki süreç ise bayileşme dönemi olacak.”

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun