Yaşam Tarzı İnternet 28 EYLÜL 2009 / 10:51

Microsoft Websitespark profesyonellere fırsatlar sunuyor

Üçüncü Spark programıyla dev bir topluluk ağı oluşturan Microsoft, şimdi de web uygulama geliştirme ve tasarım şirketlerinden oluşan yeni bir ekosistem kuruyor.

Üçüncü Spark programıyla dev bir topluluk ağı oluşturan Microsoft, şimdi de web uygulama geliştirme ve tasarım şirketlerinden oluşan yeni bir ekosistem kuruyor.


Microsoft, WebsiteSpark Programı ile profesyonel web uygulama geliştiricilerine ve tasarımcılarına yepyeni bir pencere açıyor. Microsoft, WebsiteSpark Programı ile çalışan sayısı 10 kişiye kadar olan profesyonel web tasarımı ve yazılımı şirketlerinden bir ekosistem oluşturmayı ve böylece İnternet ortamında yeni işlerin ortaya çıkmasını hedefliyor.Microsoft bu duyuruyla birlikte Microsoft Web Platform uygulamalarını ileriye taşıyacak olan Web Platform Installer 2.0 ve Windows Web Application Gallery 2.0 web yazılımlarını da hizmete sundu. Bu yazılımlar, profesyonellerin daha gelişmiş ve zengin web uygulamaları yazmalarını kolaylaştıracak.www.microsoft.com/web/websitespark 

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun