Yaşam Tarzı İnternet 22 EKİM 2012 / 10:37

Microsoft Facebook ve Twitter'ı Xbox'tan kaldırdı

Microsoft Facebook ve Twitter'ı Xbox'tan kaldırdı

Microsoft, Xbox 360 oyun konsolu için yayınladığı yeni güncellemede Twitter ve Facebook uygulamalarına yer vermedi. Uzun zamandır güncellenmeyen ve kullanıcılar tarafından kullanışsız olduğu yönünde eleştiriler alan uygulamalar indirme listelerinden kaldırılırken, sitelere yeni güncellemeyle birlikte indirme listelerine eklenen Internet Explorer 9 üzerinden erişilebileceği açıklandı.

Yeni tarayıcıyla birlikte uzun süredir şikayet alan arayüzünü de değiştirmeyi amaçlayan Xbox 360, dünya çapında yakaladığı 70 milyonluk satış rakamını artırmayı amaçlıyor.

İlerleyen tarihlerde ne olur bilinmez ama şu an için Facebook ve Twitter uygulamalarının Xbox üzerinde öldüğünü söyleyebiliriz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun