Yaşam Tarzı İnternet 16 KASIM 2012 / 15:28

Marvel: Avengers Alliance Türkçe olarak Facebook'ta

Marvel: Avengers Alliance Türkçe olarak Facebook'ta

Marvel Entertainment ile Disney Interactive,  Marvel’ın ikonik karakterlerine dayanan sosyal oyun Marvel: Avengers Alliance’ın bugünden itibaren Facebook’tan Türkçe yayınlanmaya başladığını duyurdular. Playdom tarafından geliştirilen Marvel: Avengers Alliance’da onlarca Marvel Süper Kahramanı ve Süper Kötü Adamıyla birlikte bir savaş RPG deneyimi oyuncuların beğenisine sunuluyor ve bu sosyal oyun için hazırlanan yepyeni prodüksiyon değeriyle interaktiflik standartları yeniden belirleniyor.

En ikonik Marvel karakterlerinin onlarcasının yer aldığı ve tümüyle yerelleştirilen Marvel: Avengers Alliance Türk oyunseverlere diğer tüm sosyal oyunların aksine, sıra tabanlı dövüş deneyimi sunuyor. Oyuncular Iron Man, Thor, Kaptan Amerika, Hulk, Hawkeye, Black Widow ve başka pek çokları da dahil; Marvel’ın önde gelen karakterlerini seçebilecekler. Kahramanlarının eşsiz yeteneklerinin ortaya çıkarabilecek ve yetenekleri özelleştirebilecekler. Oyuncular ayrıca kendi aralarındaki dövüşlerde birbirleriyle kapışıp, sosyal grafiklerini süper güçlü hesaplaşmalara davet edebilecekler.

Konuyla ilgili konuşan The Walt Disney Company Türkiye, Yunanistan & Kıbıs Ülke Müdürü Sinan Ceylan, oyunun tamamen yerelleştirilmesinin ardından, Türkiye genelindeki süper kahraman hayranlarına yeni fırsatlar sunmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Sosyal oyun meraklıları ve Marvel hayranları S.H.I.E.L.D.’e  bu adres üzerinden katılıp serüvene derhal başlayabilirler.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun