Yaşam Tarzı İnternet 05 MAYIS 2009 / 10:14

LotusLive internet üzerinden çözüm sunuyor

IBM Yazılım Grubu ürünü Lotus’un yeni uygulaması LotusLive şirketlere internet üzerinden işbirliği ve ağ çözümleri sunuyor.

IBM Yazılım Grubu ürünü Lotus’un yeni uygulaması LotusLive şirketlere internet üzerinden işbirliği ve ağ çözümleri sunuyor.


Kullanıcı başına aylık bir ödeme karşılığı satın alınabilen bu hizmet, her sektöre uygun çözüm sunabiliyor. Çevrimiçi toplantılardan dosya paylaşımına, takvimden anında mesajlaşmaya kadar birçok hizmet LotusLive’ın çözümleri arasında yer alıyor. www.lotuslive.com adresinden kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılmasının ardından basit arayüz sayesinde çalışanlar gündemlerini yönetebiliyorlar.


IBM Türk Lotus Satış Yöneticisi Ülkü Ceylan, “Gelişen ekonomik koşulların altında şirketlerin iletişim ve işbirliği odaklı ortak çözümler aramaları çok doğal. LotusLive bu tümleşik çözümü her boyuttan şirketin kullanımına sunuyor. Özellikle bizim gibi gelişmekte olan pazarlarda öne çıkmak isteyen şirketlerin daha akılcı ve daha az yatırım gerektiren çözümler aradıklarını biliyoruz. Daha çabuk, güvenli, efektif ve kolay öğrenilebilir olan çözümleri arayan şirketlere tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de bu çözümü sunuyoruz” dedi. Şu anda yalnızca İngilizce olarak hizmette olan LotusLive, yakın zamanda diğer dil seçenekleriyle de kullanılabilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun