Yaşam Tarzı İnternet 10 ŞUBAT 2012 / 16:39

LinkedIn: Türkiye'de bir milyon kullanıcıya ulaştık

LinkedIn: Türkiye'de bir milyon kullanıcıya ulaştık

Daha çok çalışanları hedefleyen sosyal ağın EMEA Bölgesi Genel Müdürü Ariel Eckstein, bugünün en hızlı büyüyen küresel ekonomilerinden biri olan Türkiye ile ilgili açıklamalarda bulundu.Dünya çapında 150 milyon kullanıcısı bulunan LinkedIn, Türkiye'de hızla büyüdüğünü duyurdu. Şirket kısa süre önce Türkiye'den de reklam almaya başladığını açıklamıştı.

LinkedIn EMEA Bölgesi Genel Müdürü Ariel Eckstein, “Türkiye, coğrafi ve ekonomik açıdan LinkedIn için stratejik bir pazar teşkil ediyor. Artış gösteren yabancı yatırım ile birlikte Türkiye’nin Avrupa ve Doğu arasındaki köprü konumu, yeni iş fırsatları ile daha da fazla karşılaşacak olan Türk profesyonelleri için ümit vaat ediyor” dedi

Türk LinkedIn üyeleri tarafından şu anda en fazla temsil edilmekte olan üç sektörse şu şekilde sıralanıyor:

• Bankacılık

• BT ve Yazılım Hizmetleri

• İnşaat
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun