Yaşam Tarzı İnternet 22 HAZİRAN 2011 / 14:56

LinkedIn Türkçe desteği sunuyor

Dünya çapında 100 milyona ulaşan ve Türkiye’de yaklaşık 600 bin kullanıcısı olduğu düşünülen iş ağı LinkedIn’i Türkçe kullanmak artık mümkün.Geçtiğimiz günlerde dünya çapında 100 milyon kullanıcı sayısına ulaştığını açıklayan sosyal iş ağı, bu üyelerin 25 milyonunun Avrupa’da yaşadığını ifade ederek Rusça, Romanca ve Türkçe dil seçeneklerini eklediklerini duyurdu.

Türkçe için yayınlanan özel mesajdaysa şu ifadelere yer verildi:
“Türkçe konuşan profesyoneller, aramıza hoşgeldiniz! Artık LinkedIn’in size sunduğu imkanları kendinizi en rahat ifade edebildiğiniz dilde kullanabileceksiniz.

LinkedIn üyeleri, LinkedIn arayüzünü http://www.linkedin.com/turkce adresinden kolayca değiştirebilir ve yine aynı adresten LinkedIn’de nasıl başarılı olabileceklerine dair bazı ipuçlarına ulaşabilirler.

Henüz LinkedIn’e katılmamış olan Türk profesyoneller ise, http://tr.linkedin.com adresinden aramıza katılabilirler.”
ETİKETLER : linkedin türkçe
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun