Yaşam Tarzı İnternet 27 EYLÜL 2012 / 14:59

KVK'dan ürün alanların adresleri belli oldu

Mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektöründe faaliyet gösteren KVK’nın Facebook ve Twitter hesapları açıldı. Bu adresler üzerinden takipçilerin soruları yanıtlanacak.KVK, Twitter’da hem KVK Türkiye hem de KVK Teknik Servis olmak üzere iki hesapla bilgileri paylaşacağını duyurdu. Önemli markaları ülkemize getiren şirket, sayfalarında yeni ürünlerin ve hizmetlerin tanıtımları, kampanyalar ve projeler ile ilgili bilgiler verecek. Ayrıca takipçilere yardımcı olmak amacıyla soruları yanıtlanacak.

ZTE ürünlerinin tanıtıldığı basın toplantısında KVK, bir yıl süreyle satın alınan ZTE telefonlara 24 saat içerisnde servis güvencesi sunduklarını açıklamıştı. Eğer herhangi bir suretle telefonlarda sorun yaşanır ve 24 saat içinde serviste çözülemezse telefon yenisiyle değiştirileceği bilgisini vermişti.

Şirketin sosyal medyadaki sayfalarına aşağıdaki adreslerden ulaşılabilir.

https://www.facebook.com/KVKTurkiye

http://twitter.com/kvkturkiye

https://twitter.com/kvkteknik
ETİKETLER : KVK sosyal medya KVK ZTE
YORUMLAR
fatih demirel 01 NİSAN 2014 / 15:46 0 0
çok güzel bir telefon
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun