Yaşam Tarzı İnternet 17 ARALIK 2012 / 12:26

Joygame Okey'e "dördüncü" arıyor

Joygame Okey'e "dördüncü" arıyor

Online oyun şirketi Joygame, sosyal ağlardaki oyun kategorisine, yenilenmiş bir konseptle hazırlanan geleneksel masa oyunu Okey'i ekledi. Okey’i mizahi bir anlayışla harmanlayan Joygame, OkeyTürk isimli oyunuyla Facebook oyun platformuna giriş yapıyor.  Facebook uygulamasının yanı sıra, sunucu sürümü, IOS ve Android uygulamalarıyla birlikte farklı platformlarda tek bir kullanıcı hesabı üzerinden oynanabilen bir online masa oyunu olan OkeyTürk, yeni sosyal özelliklerle ve mizahi bir anlayışla farkını ortaya koyacak.

Oynadıkça gelişen bir seviye atlama sistemine sahip olan OkeyTürk, kazanılan başarıları sadece puan üzerinden değil, rozet kazanma üzerinden de değerlendiriyor. Türk oyuncu kimliğine özel rozet ve başarı puanlarının adlandırılması da oyuna farklı bir mizah havası katıyor. Paşa Torunu Rozeti, Çifte Dikiş Başarısı, Şah-ı Okey Başarısı, Tokatçı Başarısı gibi unvanlara sahip olabileceğiniz bu oyunda seviyelere göre odalara giriş yapılabiliyor.

VIP seçeneği de mevcut

VIP seçeneğiyle oyunculara kişiye özel mesaj gönderme, tüm odalara üyelik süresinde girebilme, marketten ücretsiz alışveriş gibi öncelikler sunuluyor. Ayrıca oyun esnasında VIP ürün varken el açıldığında, 2 kat daha fazla tecrübe ve altın kazanılabiliyor.
ETİKETLER : Joygame Okey sosyal oyun
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun