Yaşam Tarzı İnternet 04 TEMMUZ 2011 / 16:39

İşyerinde Facebook sayfanızı Excel gibi görüntüleyin

İşyerindeyken Facebook’a girmek çoğu zaman 'amire yakalanma endişesi nedeniyle' işkenceye dönüşebiliyor. Ancak bu tatsız duruma hardlywork.in adresi kullanılarak son verilebiliyor.Facebook ana sayfasında karşınıza gelen kullanıcı bildirimleri Microsoft’un Excel tablosuna dönüşüyor. Bu sayede amiriniz geldiğinde ekranda Excel tablosundan başka bir şey görmüyor.

HardlyWork.in adresine girerek “Gimme Dem Spreadsheets” butonuna tıklayarak Facebook bilgilerinizi girmeniz yeterli. Artık ana sayfanıza gelen bildirimler Excel sayfasında yer alıyor gibi sıralanıyor.

Ayrıca daha önce benzerlerini gördüğümüz, tıklamayla hemen ekranı Excel’e taşıyan basit çözümler gibi statik bir yapıda da değil. Excel’in formül çubuğunda istediğiniz kişiyi arayabiliyorsunuz. Ayrıca duvarınıza gelenleri, etiketlendiğiniz fotoğrafları da takip edebiliyorsunuz.Sistemin belki de tek eksiği fotoğrafların tam boy görülememesi ancak fotoğrafların bağlantıları da bulunuyor ve tıklandığında tarayıcı üzerinden açılabiliyor.

Facebook bildirimlerinizi Excel sayfanızda görmek için http://www.hardlywork.in/ adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun