Yaşam Tarzı İnternet 12 ARALIK 2012 / 14:24

İşte Richard Branson'u çılgına çeviren görüntü

Virgin şirketlerinin kurucusu ve sahibi olan ünlü milyarder Richard Branson, Virgin Mobile web sayfasında yayınlanan görüntüyle çılgına döndü. Yılbaşı şakası olarak yayınlanan görüntüde bir adam, elinde hediye kutusuyla bir kadının gözünü eliyle kapatmış halde görünüyor. Görselin üzerinde "Kolye mi yoksa kloroform mu" yazıyor.Kloroform, pamuk veya mendile sıkarak kurbanın yüzüne tuttuğunuzda kendinden geçip bayılmasına neden olan bir madde.

Bunun üzerinde görüntüye dair tepkiler çığ gibi büyümeye başladı. "Kolye mi yoksa cinayet mi", "Kolye mi yoksa tecavüz mü" gibi yorumlar ortalıkta dolaşmaya başladı.

Bunun üzerine görsel apar topar siteden kaldırıldı.

Duruma sinirlendiği gözlenen Richard Branson, olaydan kontratlı reklam ajansının sorumlu olduğunu ve böyle bir hatanın bir daha tekrarlanmayacağını söylemekle yetindi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun