Yaşam Tarzı İnternet 20 KASIM 2009 / 08:43

İş süreci yönetim yazılımı Appian Türkiye’de

Appian, Türkiye’de Procera güvencesiyle kurumlara sunuluyor.

Appian, Türkiye’de Procera güvencesiyle kurumlara sunuluyor.


Teknolojinin gelişmesiyle kurumlar da iş yapış şekillerini değiştirmeye başladı. Daha verimli olmak ve hem çalışanlardan hem de elde bulunan altyapıdan en doğru biçimde yararlanmak her kurumun hedefi. Bunun için her geçen gün kurumların karmaşık iş süreçlerini yönetmek için çeşitli çözümler ortaya çıkıyor. Son dönemde pazara sunulan bu çözümlerden biri de Procera'nın Türkiye'ye getirdiği Appian ürünü. İş süreci yönetiminin yanında içerik yönetimi ve analitik becerileriyle firmaları daha efektif hale getirmeyi hedefleyen Appian, yüzde yüz internet tabanlı bir yazılım. Appian, sonuçları doğrudan karar vericilerin önüne getiren ve bunu çok hızlı şekilde gerçekleştiren bir yapıya sahip. Yazılımın bir diğer özelliği ise esnekliği. Değişen iş koşullarına hızlı bir şekilde ayak uydurmak isteyen firmalar bu yazılım sayesinde iş süreçlerini işlerken değiştirebiliyor, ayarlamaları anında hayata geçirebiliyor. İşin yürüyüşü için kritik öneme sahip dokümanlar yine bu yazılım sayesinde versiyon detayları ile birlikte kolaylıkla yönetilebilmekte.

Türkiye'ye Procera güvencesiyle gelen Appian, firmanın çalışanları tarafından orta ve büyük ölçekli firmalara kuruluyor. Appian yazılımını Türkiye'ye getiren Procera'nın Genel Müdürü Murat Altan konu hakkında şunları belirtti, "Appian gibi dünyaca bilinen bir ürünü Türkiye pazarında kurumlara sunmaktan mutluyuz. Kurumlar gün geçtikçe işlerin süreçler içinde yürüdüğünü daha fazla anlıyor. Süreçlerin iyileştirilmesi de verimi doğrudan arttırmaktadır. Procera olarak Appian ile beraber kurumlara yardımcı olmayı ve verimliliklerini arttırmalarını hedefliyoruz." İş süreci yönetimi (Business Process Management - BPM), bir firmanın ortaya koyduğu ürün ya da hizmeti yaratırken yaptığı her türlü çalışmanın yönetimine verilen isim.

 

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun