Yaşam Tarzı İnternet 26 TEMMUZ 2012 / 10:34

Irkçı espri yapan Yunan atlet eve erken döndü

Irkçı espri yapan Yunan atlet eve erken döndü

Yunanistan olimpiyat kadrosunda yer alan üç adım atlamacı Voula Papachristou’nun Twitter üzerinde yaptığı şaka başına büyük iş açtı. Geçtiğimiz gün kişisel Twitter hesabında “Yunanistan’da bu kadar Afrikalı varken, Batı Nil sivrisinekleri ev yapımı yiyecekle besleniyordur” yazan atlet, Yunanistan Olimpiyat Komitesi tarafından olimpiyat kadrosundan çıkartıldı.

Voula Papachristou, Yunanca ve İngilizce olarak yaptığı açıklamalarda niyetinin kimseyi kırmak ya da incitmek olmadığını belirtirken, amacının sadece şaka yapmak olduğunu ifade etti. Yunan atletin bu özürü Yunan Olimpiyat Komitesi’nin fikrini değiştirmedi ve olimpiyat macerası Papachristou için başlamadan bitti.

Papachristou'nun resmi Twitter hesabına bu bağlantıdan erişebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun