Yaşam Tarzı İnternet 18 HAZİRAN 2012 / 15:29

İnternette kendi reklamını hazırlama dönemi başlıyor

İnternette kendi reklamını hazırlama dönemi başlıyor

World Business Kart, Microsoft Türkiye işbirliğiyle birlikte Business Kart sahiplerinin internette kendi reklamlarını hazırlamalarına olanak tanıyor.

Dünyada ve Türkiye'de ilk kez gerçekleşen uygulamayla birlikte World Business Kart sahipleri biriktirdikleri Worldpuanlar ile Windows Live Messenger üzerinde kendi hazırladıkları reklamları yayınlama fırsatına sahip olacak.

Windows Live Messenger üzerinde yayınlanacak dijital reklam panoları üzerinde yayınlanacak reklamlar, kullanıcıların uygun reklam paketini seçip, afişi hazırlamasıyla gerçekleşiyor.

Konuyla ilgili daha detaylı bilgiye bu adres üzerinden ulaşılabilirken, bu adres üzerinden üye olarak reklam panoları hazırlanabiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun