Yaşam Tarzı İnternet 01 ARALIK 2011 / 10:39

İnternette alışveriş festivali 5 Aralık’ta başlıyor

MasterCard ve ETİD işbirliği ile gerçekleştirdiği “MasterCard e-fest” ile 22 e-ticaret sitesi özel indirimler sunacak.MasterCard kullanıcıları, MasterCard e-fest’e katılan internet mağazalarından, kendilerine özel yüzde 45’e varan indirimler, ücretsiz kargo hizmeti ve hediye çekleri arasından seçim yapabiliyor.

5-9 Aralık 2011 tarihleri arasında düzenlenecek MasterCard e-fest’te teknolojiden giyime, dekorasyondan hizmete kadar bir çok alanda ürün ve hizmet sunan marka bir araya geliyor. MasterCard e-fest süresince MasterCard kullanıcıları yüzde 45’e varan indirimler, belirli tutarın üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo avantajı veya hediye çeki kazanabiliyor.

Elektronik Ticaret İşletmecileri derneği-ETİD üyelerinin sunmuş olduğu fırsatların yer aldığı, MasterCard e-fest’e katılan alışveriş siteleri arasında, 1Y1V, adepo, çiçeksepeti, ekopasaj.com, ereyon.com.tr, evmanya, genpa.com.tr, gittigidiyor, hepsiburada.com, hızlıal.com, limango, markafoni, morhipo, sahibinden.com, sanalpazar, teknosa.com, tezken, trendyol, vipdükkan, yakala.co, yeniçarşım.com, ykmden.com bulunuyor.

Açıkçası internetten alışverişin avantajları olduğu gibi ihtiyaçların ötesinde tüketicilerin harcama yaptırdığını unutmamak gerekiyor. Henüz dün ABD’deki durum için Handan Aybars’ın haberine göz atmanızda, aradaki benzerlikleri keşfetmenizi tavsiye ederiz.

http://www.btnet.com.tr/38853-kara-cuma-siber-pazartesi-kazancli-sali-derken-amerikalinin-parasi-cebinde-durmuyor.html
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun