Yaşam Tarzı İnternet 21 HAZİRAN 2012 / 15:27

İnternet Geliştirme Kurulu Başkanı Serhat Özeren oldu

İnternet Geliştirme Kurulu Başkanı Serhat Özeren oldu

Türk kültürünün internette daha fazla yer almasının yanı sıra güvenli ve özgür internet konusunda çalışmalar yapacak kurulun üyeleri belirlendi.Yeni kurulan İnternet Geliştirme Kurulu’nun üyeleri belirlendi. İnternet Kurulu Başkanı Serhat Özeren, İnternet Geliştirme Kurulu’nun başkanlığına atanırken, kurulun diğer üyeleri ise şu isimlerden oluştur: Dr. Tayfun Acarer, Cihan Kanlıgöz, Leyla Keser Berber, Kerem Aklin, Sevgi Mermerci, Hadi Özışık.

Kurul, Türk kültürünün internette yer alması konusunda çalışmalar yapacak. Ayrıca kurul internet ortamının güvenli, serbest, özgür ve faydalı kullanımı için önerilerde bulunacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun