Yaşam Tarzı İnternet 19 HAZİRAN 2012 / 16:11

I Love 80's*

I Love 80's

Özellikle 80'li yıllarda çocuk olan birçok insanın ilgisini çekecek türden bir içeriği Facebook üzerinde hayata geçiren Krombera, bu yıllara özlem duyan birçok insanı tatmin edecek derecede içeriği kullanıcılarla paylaşıyor.



Dünyada ve Türkiye'de 80'li yıllarda yaşanmış olayları ve o dönemde insanlar üzerinde etki bırakmış kişileri kronolojik olarak sıralayan 80'ler Zaman Tüneli, 80’lerde çocuk olmanın nasıl bir duygu olduğunu çok iyi bilenler başta olmak üzere, o yılları yaşamış ya da büyüklerinden dinlemekle yetinmiş herkesi tatmin edecek içeriği kullanıcılarla paylaşıyor.

1 Ocak 1980 tarihi ile başlayan 80’ler Zaman Tüneli’nde, Chuck Norris’ten Michael Jackson’a, Dallas’tan Geleceğe Dönüş’e, TRT 2’nin yayın hayatına başlamasından ilk Apple Macintosh’un piyasaya sunulmasına kadar, dönemle ilgili pek çok içeriğe erişilebiliyor. Görsel açıdan da oldukça dikkat çekici bir yapıya sahip 80’ler Zaman Tüneli’ne tüm kullanıcılar da katkıda bulunabiliyor. Kullanıcıların sayfada yer alan içerik ekleme formu aracılığıyla gönderdikleri içerikler, Krombera tarafından onaylandıktan sonra yayına alınıyor.

Sayfadaki içerik, sayfadaki 'beğen' düğmesinin tıklanmasıyla birlikte takip edilebiliyor. 80’ler Zaman Tüneli’ne bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.

*80'leri seviyorum.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun