Yaşam Tarzı İnternet 12 EKİM 2012 / 16:40

Her çeşit hediyeyle kendinizi ifade edin

Hediye seçemeyenlere çözüm: GiveLove

Sevdiklerine özel günlerde hediye alma konusunda sıkıntı yaşayanlara www.givelove.com sitesi birçok seçenek sunuyor. Sisteme Facebook ile bağlanan kullanıcılar istedikleri hediyeleri belirtebiliyor.Sosyal e-ticaret ülkemizde de yayılmaya başlıyor. Daha önce yurtdışı örneklerine rastladığımız, sosyal medya bütünleştirmesi üzerinden kullanıcı tercihlerini algılayan siteler arasında givelove.com katıldı.

Dekoratif eşyadan-özel bakım ürünlerine, mutfak eşyasından-giyim kuşama, ayakkabıdan-kırtasiye malzemesine kadar herkese uygun binlerce hediye alternatifinin sunulduğu givelove.com, özellikle hediye konusunda kararsızlık yaşayanlara alternatifler sunuyor.

Mehmet Gürle ve Gökhan Çevik tarafından kurulan Proj-e Yazılım ve Danışmanlık tarafından yürütülen siteye www.givelove.com adresinden ulaşabilirsiniz.
ETİKETLER : givelove givelove.com
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun