Yaşam Tarzı İnternet 15 ŞUBAT 2012 / 14:00

Hayalinizdeki tatil bir blog yazısıyla gerçeğe dönüşüyor

Blogculara hayalindeki tatili yaşama fırsatı

Yaratıcılığına güvenen blog yazarları “Gazella ile 3 Kıta Bir Blogger” yarışmasıyla hayallerindeki ülkeye gitmeye çalışacaklar. Bloglarında Türkiye veya başka bir ülkeye ait en az üç adet  gezi yazısı bulunan herkes, Gazella Facebook hayran sayfası üzerinden yarışmaya başvurabilecek. Halk oylamasına sunulacak bu yazılardan en çok oyu alan ilk 10 blog yazarı, en çok gitmek istedikleri yer hakkında bir yazacaklar.

Bu aşamanın sonunda jüri tarafında seçilecek birinci aday, yaklaşık 2 bin 500 avro değerinde bir tatilin sahibi olacak. Bu ödülün yanı sıra yarışmada ikinci seçilen blog yazarı St.Petersburg, Amsterdam, Prag, Roma, Beyrut veya Atina şehirlerinden birine gidiş-dönüş uçak bileti ile 4 yıldızlı bir otelde 3 gün konaklama fırsatının sahibi olacak. Yarışmanın üçüncü finalisti ise Letoonia tatil köyünden Eylül veya Ekim ayında herhangi bir Perşembe-Pazar konaklama ödülü kazanacak.

15 Şubat-1 Mart tarihleri arası sürecek kayıt döneminin ardından, 2-15 Mart arası halk oylaması gerçekleşecek. 16-26 Mart arası son yazılar yazıldıktan sonra 31 Mart tarihinde kazanan finalist açıklanacak.

Daha fazla bilgi ve yarışmaya katılmak için bu adrese tıklayabilirsiniz.