Yaşam Tarzı İnternet 23 MART 2011 / 08:08

Groupon Başkanı Rob Solomon şirketten ayrılıyor

Son günlerde kupon sistemleriyle dünya çapında üne kavuşan internet şirketi Groupon’un başkanı ve COO’su olan 44 yaşındaki Rob Solomon önümüzdeki aylarda görevinden ayrılacağını açıkladı.


[caption id="attachment_21454" align="alignnone" width="455" caption="Groupon CEO'su Andrew Mason ve Groupon Başkanı Rob Solomon"][/caption]
Görevi bıraktıktan sonra da şirket için özel danışmanlık yapmaya devam edeceğini ifade eden Solomon’un kararının arkasında Groupon’un fazla büyümesi yatıyor. The Journal gazetesine konuşan Solomon, bir yıl içinde çalışan sayısının 200’den 6 bine çıktığını hatırlattı ve artık misyonunu tamamladığını aktardı.Henüz Groupon’dan konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmedi. Solomon geçtiğimiz aylarda verdiği röportajlarda birçok yeni üründe daha özel fırsatlar sunacaklarını dile getirmiş özellikle sinema biletleri konusunda çalışmalar yürüttüklerini açıklamıştı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun