Yaşam Tarzı İnternet 02 TEMMUZ 2014 / 13:17

Gitti Gidiyor Cadde e-ticarete yeni bir soluk getiriyor

Gitti Gidiyor Cadde yüzlerce markayı eş zamanlı olarak tüketicisiyle buluşturuyor.Projenin tasarım sürecinde danışmanlık yapan moda tasarımcısı Gamze Saraçoğlu bu ay moda, stil ve kombin önerileriyle herkesin ilgisini çekecek Cadde Portre bölümünün de ilk konuğu oluyor. Yapılan açıklamaya göre, bu bölümde her ay farklı alanlarda yakından takip edilen isimleri ağırlayacak. Cadde Portre içerisinde Cafe Cadde, Cadde Modası, Cadde Stil ve Cadde Kombin bölümleri bulunuyor.

Tekstilden teknolojiye, çocuk ve bebek ürünlerinden, kozmetiğe kadar yüzlerce markanın yeni sezon ürünlerinin yer aldığı Gitti Gidiyor Cadde’nin sunduğu hizmet ve ayrıcalıklardan sadece üyeler faydalanabiliyor.

Detaylı bilgi için http://www.gittigidiyor.com/ cadde adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun