Yaşam Tarzı İnternet 20 KASIM 2012 / 17:18

Fiyatları doğru tahmin eden kazanıyor

Paypal, resmi Facebook sayfası üzerinden başlattığı yarışma "Tahmintör"le birlikte tüm alışverişini internet üzerinden yapan ve fiyat araştırması yapan kullanıcılara binlerce liralık ödül kazanma şansı tanıyor. 19 Kasım 2012 ile 15 Aralık 2012 tarihleri arasında PayPal’ın resmi Facebook sayfası üzerinden oynanabilecek Tahminatör oyunu ile katılımcılardan her hafta ilk 5 içerisinde yer alan PayPal kullanıcıları 50 lira değerinde PayPal bakiyesi; oyun sonunda yapılacak çekilişle de belirlenecek PayPal hesabına sahip 3 kişi bin 500 lira değerinde PayPal bakiyesi kazanma şansı yakalayabilecek.

Katılımcıların hepsine çeşitli ödüller verilecek oyunda yarışmacılar, PayPal’ın uluslararası iş ortaklarının sunduğu ürünlerin fiyatlarını tahmin edecekler. Kullanıcılar tek başlarına oyunu oynayabilecekleri gibi, online alışveriş deneyimlerini başka kullanıcılarla veya arkadaşlarıyla yarışarak da test edebilecekler.

Yarışmaya bu adres üzerinden katılabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun