Yaşam Tarzı İnternet 09 TEMMUZ 2012 / 15:32

Finansbank internet şubesini yeniledi

Finansbank, müşterilerine daha verimli hizmet sunma adına yenilediği internet şubesinin tanıtımını İstanbul Modern'de yaptı. Müşterilerinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda 12,5 milyon lira harcanarak tamamen yenilenen internet şubesi, 300'den fazla uzman ve 1,5 yıl süren bir çalışma sonucunda şekillendi. Site, kullanıcıyı davranışlarına göre tanıyan ve yönlendiren arayüzü ve müşteri ihtiyaçlarına göre eklenen yeni fonksiyonlarıyla oldukça dikkat çekiyor.

Tanıtım toplantısında konuşan Finansbank Genel Müdürü Temel Güzeloğlu, değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda daha gelişmiş bir sisteme ihtiyaç duyduklarını belirtti. Siteyi oluştururken sadelik, kişiselleştirilebilirlik, tasarım ve kullanım kolaylığını baz aldıklarını söyleyen Güzeloğlu, amaçlarının müşterilerinin kendilerini banka şubesinde hissetmelerini sağlamak olduğunu dile getirdi. Bu doğrultuda siteye sanal asistan yerleştirdiklerini ifade eden Güzeloğlu, müşterilerinin bu asistan yardımıyla her türlü sorularına cevap bulabileceklerini vurguladı.

İşlem hacmi yüzde 50'lere ulaştı

Güzeloğlu, internet bankacılığının geçtiğimiz yıl müşteri bazında yüzde 12, işlem hacmi bazındaysa yüzde 19 büyüme yakaladığını söyledi. Banka olarak bu büyümeden olumlu yönde etkilendiklerini belirten Güzeloğlu, müşteri sayılarının yüzde 34, işlem hacimlerininse yüzde 49 oranında artış yakaladığının altını çizdi. Bu olumlu tabloya karşılık müşterilerine daha iyi bir hizmet vermek istediklerini belirten Güzeloğlu, bu doğrultuda 12,5 milyon lira yatırım yaparak internet şubelerini yenilediklerini söyledi. Yenileme işlemi için 3oo uzmanın neredeyse 1,5 yıl boyunca çalıştığını dile getiren Güzeloğlu, yakında başlatacakları reklam kampanyasıyla daha fazla müşteri kazanmayı amaçladıklarının altını çizdi.

Yenilenen sitede kullanıcıyı davranışlarına göre tanıyan ve yönlendiren arayüzü dikkat çekiyor. Bu sayede siteye girildiğinde her işlem için farklı şifre girmek zorunda kalmayan müşteriler, zamandan tasarruf edebiliyorlar. Ayrıca yakın tarihte gerçekleşecek işlemlerini de takip edebiliyor. Bunun yanı sıra kullanıcılar , yaptıkları işlemlerle ilgili anlık hatırlatmalar alabildikleri gibi ajandalarına kaydettikleri özel günleri de kolayca takip edebiliyor.

Finansbank internet şubesine bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun