Yaşam Tarzı İnternet 05 MAYIS 2011 / 10:32

Facebook üzerinden alışveriş başladı!

Facebook üzerinden alışveriş yapın

ABD’nin en büyük perakende mağazalarından biri olan Express, Facebook üzerinden satış yapmaya başladı.Kullanıcılar artık markanın Facebook sayfasında istedikleri eşyayı satın almak için arama yapıp, doğrudan satın alabiliyor. Bunun için markanın Facebook sayfasını da beğenmek zorunda kalmadığınız gibi beğendiğiniz eşyayı arkadaşlarınızla paylaşabiliyor, favori listenize ekleyebiliyorsunuz.

Yorumlar, fiyat karşılaştırmalar ve dilek kutusu gibi sosyal ağ işlevlerine alışveriş sırasında sahip olabiliyorsunuz. Görünen o ki önümüzdeki ayların en önemli gündemi Facebook üzerinden markaların daha iyi satış yapma stratejileri olacak.

Sayfayı ziyaret etmek için http://apps.facebook.com/expressstore/ adresini kullanabilirsiniz.
ETİKETLER : e-ticaret express Facebook
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun