Yaşam Tarzı İnternet 19 EKİM 2011 / 17:50

Facebook profilinize bir sapığın gözünden bakın: "Şekerimden ister misin?"

Facebook üzerinden paylaştığınız kişisel bilgilerin, görmesini istemeyeceğiniz biri için ne anlama geleceğini hiç düşündünüz mü? Takethislollipop.com, sizi bir korku filminin baş rolüne yerleştirerek bir sapığın gözünden profilinizin nasıl göründüğünü anlamanıza yardımcı oluyor. Uygulamayı kullanmak için Takethislollipop.com adresini ziyaret ederek Facebook profilinizle giriş yapmanız ve uygulama izni vermeniz gerekiyor. Sonrasında gerçekleşen kısa bir yüklemenin ardından profilinizin bir anda istemediğiniz birilerinin gözünde nasıl canlandığını görebiliyorsunuz.

Site, Facebook üzerinde kendinizle ilgili paylaştığınız bilgilerin ne gibi sonuçlar doğurabileceğini göstermek için tasarlanmış. Hazırlayanlar eğlencelik bir çalışma olduğunu söylese de, vurgulanan konunun dikkat çekici olduğunu itiraf etmek lazım.

Aslında biz buraya konuyla ilgili ne yazsak boş. En iyisi girip kendiniz deneyin.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun