Yaşam Tarzı İnternet 16 EKİM 2012 / 15:18

Enmoda.com yeni çehresiyle geri döndü

Hisselerinin yüzde 75’i Markafoni tarafından satın alındıktan sonra hızlı ve köklü bir yenilenme sürecine giren Enmoda.com yeni içeriğiyle online moda dünyasına yeniden girdi.

 Ünlü moda tasarımcısı Mehtap Elaidi’nin yönetimindeki tasarım ekibiyle kendi markasının koleksiyonlarını yaratan Enmoda, Türkiye’nin bir numaralı online moda merkezi olmayı hedefliyor.

Enmoda’yı Türkiye’nin “asos”u yapma hedefiyle yola çıkan Markafoni, online moda alışveriş sektörünün en büyük yatırımını hayata geçiriyor. Sitenin 3 yıl içindeki hedefi Markafoni’nin toplam cirosunun yüzde 20’si kadar ciro yapmak.Ünlü moda tasarımcısı Mehtap Elaidi’nin yönetimindeki tasarım ekibi ile kendi koleksiyonlarını yaratan site, tasarım sürecinde en son moda trendlerini gerçekleştirdiği detaylı pazar analizleriyle harmanlıyor ve bu bilgiyle tasarımlarına yön veriyor. Moda ve kaliteyi en üst noktada buluşturan Enmoda marka ürünlerin tamamı sitenin satın alma ekibi tarafından Türkiye’de, düzenli olarak denetlenen tesislerde, uluslararası kalite standartlarında ürettiriliyor.

Siteye bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.