Yaşam Tarzı İnternet 22 MAYIS 2012 / 10:29

En çok kullanılan tarayıcı Google Chrome

En çok kullanılan tarayıcı Google Chrome

Uzun zamandır beklenen oldu ve Google Chrome en çok kullanılan tarayıcı ünvanını Internet Explorer’dan aldı.Statcounter’ın hazırladığı verilere göre, Mayıs’ın ilk haftasıyla birlikte Internet Explorer’ı geride bırakan Chrome, daha önce Mart ayında Explorer'ı geride bırakmıştı. 2008 yılından bu yana hayatta. Bu tarihten bu yana kullanıcılarına sürekli güncellenen bir internet tarayıcı kullanımı sunan tarayıcı, son dönemde de bir çok uygulama ve güncellemeyi kullanıma sundu.

Bir çok servisle kullanıcılarına geniş bir yelpazede hizmet vermeyi amaçlayan Chrome, son olarak Nisan ayında 36 dilde kullanım sunan My Chrome Theme adlı araçla kullanıcılarına kendi internet tarayıcılarını kişiselleştirme ve çevreleriyle paylaşma olanağı sağladı.

Chrome ve Internet Explorer'ı sırasıyla Firefox, Opera ve Safari takip etti. Microsoft’un yaşanan bu son gelişmeler karşısında, Internet Explorer konusunda ne tarz geliştirmelere gideceği merakla bekleniyor.

Statcounter'ın hazırladığı en çok kullanılan tarayıcı çizelgesi


YORUMLAR
zarigan77 23 MAYIS 2012 / 18:05 0 0
Chrome kullanıyorum
Abdullah 22 MAYIS 2012 / 21:38 0 0
Normaldır, Yaptığın işi hizmet olarak yaparsan kar ve başarı kendiliğinden gelir.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun