Yaşam Tarzı İnternet 06 MAYIS 2010 / 08:49

Elsys SAPPHIRE NOW'da

Elsys, Frankfurt'taki etkinliğe tek Türk SAP iş ortağı olarak katılıyor.

Elsys, Frankfurt'taki etkinliğe tek Türk SAP iş ortağı olarak katılıyor.


SAP iş ortaklarını bir araya getiren SAPPHIRE NOW etkinliğinde Elsys, Türkiye'den giden tek katılımcı olacak. Elsys kuracağı standında farklı sektörler için SAP ürünleri kullanarak geliştirdiği kurumsal yazılım paketlerini tanıtacak. Elsys'ın katılacağı SAPPHIRE NOW 17-19 Mayıs tarihlerinde Franfurt'ta ve eşzamanlı olarak 16-19 Mayıs tarihlerinde Orlando'da gerçekleştirilecek.

Konuyla ilgili görüşlerini açıklayan Elsys Genel Müdürü Savaş Komban, "Küresel SAP buluşmasına bugüne kadar Türkiye'den katılan tek şirket olan Elsys, bir kez daha Güneydoğu Avrupa ve Ortadoğu bölgesini temsil eden tek iş ortağı olacak. Uluslararası yayılımımız açısından bu etkinliği önemli bir kilometre taşı olarak görüyoruz. SAPPHIRE NOW, global SAP iş ortağı ağından yararlanarak yurtdışı projelerimizin sayısını artırmamızı sağlayacak. Burada yakalayacağımız yeni iş fırsatları sayesinde uluslararası arenadaki varlığımızı daha da güçlendireceğimize inanıyoruz. Tüm dünyadan yüzlerce SAP iş ortağının ve binlerce ziyaretçinin katıldığı SAPPHIRE etkinliğine önemli bir kaynak ayırdık. Bu yatırımımızın karşılığını fazlasıyla alacağımıza inanıyoruz" dedi.

Elsys, SAPPHIRE NOW Frankfurt etkinliği süresince ziyaretçilerini 3.1 Salonu 810 no'lu stantta ağırlayacak. Ayrıca etkinlik kapsamında Duran Duran Frankfurt'ta, Santana da Orlando'da mini bir konser verecek.