Yaşam Tarzı İnternet 15 MART 2012 / 17:45

Doğrudan ve dijital pazarlama uzmanı Michael Leander Türkiye'ye geliyor

Doğruda ve dijital pazarlama uzmanı Michael Leander, Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin davetlisi olarak Sosyal Medya ve E-posta Pazarlama Zirvesi’nde konferans verecek. E-posta pazarlaması ve sosyal medya konusunda uzman ve dünyanın pek çok ülkesinde benzer konularda eğitim veren Michael Leander, 20 yıldır doğrudan pazarlama, 1995’den bu yana e-posta pazarlaması alanında çalışıyor ve uluslararası firmalara danışmanlık hizmeti veriyor. Leander, dijital pazarlama, veri tabanı, etkin pazarlama, sosyal medya, içerik ve özel gönderimler gibi birçok konuyu örnekleriyle ele alacak ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşacak.

DPİD üyesi olan şirketler ve çalışanlarının indirimli olarak katılabileceği Sosyal Medya ve E-posta Pazarlama Zirvesi hakkında ayrıntılı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun