Yaşam Tarzı İnternet 20 HAZİRAN 2012 / 10:44

DenizBank Twitter'dan kredi dağıtıyor

"Bir tweet attım, krediyi aldım"

DenizBank hayata geçirdiği yeni uygulamayla müşterilerinin Twitter üzerinden kredi başvurusu yapabilmelerine olanak sağlıyor.Daha önce Facebook bankacılığını hayata geçiren banka, müşterilerinin Twitter üzerinde mesaj atarak kredi başvurusu yapabilme dönemini başlattı. Sosyal medya sitesinde oluşturulan '@DenizKredi' hesabı üzerinden kimlik numarası ve cep telefonunu yazarak kredi talebini ileten müşteriler onay mesajını cep telefonu üzerinden alıyorlar. Bu hizmete site üzerinden başvuru yaparak 36 aya varan vadelerle kredi kullananlardan 30 Haziran’a kadar dosya masrafı almayacak.

Konuyla ilgili konuşan DenizBank Dijital Kuşak Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Çelik, günümüzde dağıtım kanallarının hızlı bir değişim içine girdiğini belirtirken, internet bankacılığı hizmetlerinin günlük bankacılık işlemlerinin sınırlarının dışına taştığını ifade etti. Çelik, müşteri neredeyse hizmeti oraya götürmenin şart olduğunu belirtirken, Twitter'ın bu mecraların başında geldiğini için bu alanda hizmet sunmaya başladıklarını söyledi.

Bu adres üzerinden mesaj atarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun