Yaşam Tarzı İnternet 09 ARALIK 2011 / 10:15

Danny Granger Twitter'dan patladı

Artık birçok sporcunun fikirlerini doğrudan hayranlarıyla paylaştığı bir mecra haline gelen Twitter'dan bu kez NBA'in önemli oyuncularından Danny Granger, NBA Başkanı David Stern için çok ağır ifadeler kullandı.NBA'de lokavt sürecinin sona ermesiyle birlikte takımlar transfer çalışmalarına hız verdi. Bu süreçte L.A. Lakers da New Orleans Hornets'in yıldız oyun kurucusu Chris Paul'un takası için girişimde bulundu ve oyuncunun da Lakers'ı tercih etmesiyle mutlu sona ulaşmayı hedefliyordu. Ancak Stern takası onaylamayacağı açıkladı.

Bunun üzerine Stern'e tepki yağmaya başladı. Indiana Pacers'ın önemli oyuncularından Danny Granger da Stern için Twitter'da çok sert bir ifade kullandı. Takasa izin verilmemesine kızan Granger, soyadını "Stern's Bi#&h" (Stern'ün fahişesi) yapacağını açıklayan bir tweet attı.

Granger'ın dışında birçok televizyon yorumcusu da Stern'ün aldığı kararı doğru bulmadığını ifade etti. David Stern'ün NBA'deki takımlar arasındaki dengeleri korumak için takasa engel olduğu düşünülüyor.