Yaşam Tarzı İnternet 23 KASIM 2009 / 09:09

CAST İstanbul'a geldi

CAST Software, İstanbul Sait Halim Paşa Yalısı'nda düzenlenen "IT Risklerini Kalite Uygulamalarıyla Azaltmak" başlıklı tanıtım kahvaltısında ağırlandı.

CAST Software, İstanbul Sait Halim Paşa Yalısı'nda düzenlenen "IT Risklerini Kalite Uygulamalarıyla Azaltmak" başlıklı tanıtım kahvaltısında ağırlandı.


19 Kasım Perşembe günü Sait Halim Paşa Yalısı'nda 4S Bilgi Teknolojileri tarafından gerçekleştirilen CAST Software tanıtım kahvaltısı, bilgi teknolojileri dünyasının üst ve orta düzey yöneticilerini bir araya getirdi. CAST Software EMEA Bölgesi Başkan Yardımcısı Siro Terni iki saat süren sunumunun ardından; "Böyle kaliteli bir çalışan grubunu bu yoğun dönemde bir araya getirerek İngilizce olarak yapılan bu sunuma katılmalarını sağlayan 4S Bilgi Teknolojileri'ne teşekkür ederim. Benim buraya gelirken amacım CAST'ın neler yapıp neler yapmadığını, hangi sektörler için daha uygun olduğunu göstermekti. Şirketlere uyarlamasını Türkiye'de güvenerek çalıştığımız çözüm ortağımız "4S Bilgi Teknolojileri" ile birlikte yapacağız. Şu an Türkiye'de bulunan uluslararası bir bankada kullanımına başlandı. Bu projeden oldukça olumlu geri dönümler alıyoruz " dedi.

65 milyon dolarlık bir yatırım sonucu yaratılan CAST'ın hedefi; uygulama geliştirmeyi, kompleks ve zor bir yapıdan, transparan, datalarla sunulan ve performanslı bir yapıya dönüştürmek. 1990 yılında kullanımına başlanan CAST, dünya çapında 650'den fazla firmaya; pazara hızlı bir şekilde girme, üretimdeki riskleri azaltma, müşteri tecrübesini arttırma ve uygulama maliyetlerini minimuma indirgeme konularında yardımcı oluyor.

www.castsoftware.com

 

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun