Yaşam Tarzı İnternet 01 KASIM 2011 / 11:40

Cadılar Bayramı'nda Steve Jobs havası esiyor

Steve Jobs Cadılar Bayramı'na malzeme oldu

5 Ekim'de hayatını kaybeden Apple'ın kurucusu bu yılki Cadılar Bayramı'nın en popüler karakterlerinden birine dönüştü.Öldüğünde sözleri sosyal medyada paylaşıldı. Çalışmaktan önemli olan şeyin yaşamak olduğunu ifade eden bir işkolik gibiydi. Kendisi ne  söylese, bugüne kadar ne yapsa bir dehanın adımları olarak nitelendirildi. Geçtiğimiz ay hayatını kaybeden Steve Jobs, şimdi de Cadılar Bayramı'nın bir parçası oldu.

Gösterilen saygı, efsaneleşen karakter de aslında var olduğu popüler kültürün bir parçası haline dönüştü. Steve Jobs'ı bayramda hatırlatanları görmek için Flickr'da http://www.flickr.com/search/?q=steve+jobs+halloween&f=hp adresinden küçük bir arama yapabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun