Yaşam Tarzı İnternet 11 AĞUSTOS 2014 / 13:03

Büyük İkramiye sonuçları Yandex’te

Yandex, Sayısal Loto, Şans Topu, Süper Loto, On Numara ve Milli Piyango çekiliş sonuçlarını  ekrana getiriyor.

Yandex, şans oyunları sonuçlarına ulaşımını gerçekleştiren yeni sihirbazını açıkladı. Şans oyunları arama sihirbazı, Milli Piyango, On Numara, Sayısal Loto, Süper Loto ve Şans Topu’nu kapsıyor.

Güncel sonuçlar ekranda

Şans oyunlarının sonuçlarını görmek isteyen kullanıcılar,  bilgileri artık Yandex üzerinden de elde edebiliyorlar.Kullanıcıların erişim için  hızlı ve güncel şekilde ulaşması için tasarlanan  sonuçları Yandex arama motoruna yazıp, aratmaları yeterli özüküyor. Örneğin “sayısal loto” şeklindeki bir aramadan sonra, en son çekiliş sonuçları kullanıcıların önüne geliyor. Ayrıca  Milli Piyango bilet numarasını da Yandex arama sonuç sayfası üzerinde açılan kutuya girip, ikramiye kazanıp kazanılmadığını öğrenmek  mümkün.

 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun