Yaşam Tarzı İnternet 18 ARALIK 2012 / 11:40

Bubble Pirates'a yeni özellikler ve dil seçenekleri geldi

Bubble Pirates'a yeni özellikler ve dil seçenekleri geldi

ArcadeMonk’un geliştirdiği sosyal oyun Bubble Pirates'a, yeni dil seçenekleri ve özellikler ekleyerek 1,5 milyona varan oyuncu sayısını artırmayı amaçlıyor. Facebook’ta son dönemin gözdesi olan balon patlatma oyunlarına sürükleyici hikâyesi ve akıcı oynanışı ile yeni bir boyut kazandıran Bubble Pirates’a son olarak Arapça ve Rusça dil seçenekleri de eklendi. Böylece Türkçe ve İngilizce'nin yanı sıra, Arapça ve Rusça konuşan kullanıcılar da Bubble Pirates’ın renkli ve eğlenceli dünyası ile tanışmış oldu. Arapça dil seçeneğinin eklenmesi ile birlikte Bubble Pirates, Türkiye’de Türkler tarafından geliştirilen ilk Arapça oyun olma özelliğini de kazandı.

Yeni eklenen dil seçenekleri ile oyuncu kitlesinin yüzde 65’ini yabancıların oluşturduğu Bubble Pirates’da, oyuncular hem arkadaşları hem de tüm dünyadan diğer oyuncular ile rekabet edebiliyorlar.

Bubble Pirates’a facebook.com/BubblePirates adresinden ulaşılabiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun