Yaşam Tarzı İnternet 08 EKİM 2012 / 11:19

Blog sayfaları tek bir sitede buluşuyor

Altyapısı ve tasarımı Nexum tarafından hazırlanan Bloginddeks.com, okuyucuların günlük olarak bloglardan seçtiği içeriklere, kategori başlıkları altında ulaşmalarına olanak sağlıyor.

Blog sahiplerinin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan Bloginddeks, bağımsız bir bilgi ve paylaşım portalı olma özelliğine de sahip. Portalda alışveriş, moda, yaşam, spor, gezi, teknoloji, kültür-sanat, aile, yemek, hobi gibi kategorilerde yazılmış bloglara ulaşılabilirken, okuyucular blogları tercihlerine göre takip edebiliyorlar. Üye olarak diğer blog sahipleri ve okuyucularla etkileşime girebilecek kullanıcılar, gelişmiş arama uygulaması sayesinde aradıkları kelimelerle ilgili yazılara ulaşabiliyorlar.

Bloginddesk sayesinde yeni takipçiler kazanabilecek ve daha geniş kitlelere bloglarını tanıtma olanağına kavuşacak blog sahipleri,  fikirlerin çarpıştığı, yazarla okuyucunun ilgili içerik üzerinde tartışabildikleri interaktif bilgi ve paylaşım portalı olarak öne çıkıyor.

Bloginddesk'e bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun