Yaşam Tarzı İnternet 21 OCAK 2011 / 14:23

Artık Flickr’a Facebook hesabıyla giriş yapılabiliyor

Yahoo’nun popüler fotoğraf paylaşım sitesi Flickr, Facebook hesabıyla giriş yapılabilir hale geldi. Flickr kullanıcılarının kendi kimlikleriyle sitede var olması bir adım daha atmış oldu. Ekim ayında siteye dünyanın en büyük kimlik sağlayıcısı olan Google’ın hesaplarıyla da giriş hakkı verilmişti.

Hemen hatırlatalım, Facebook hesabınızla giriş yapabilmek için de öncelikle Facebook’da tanımlı Yahoo hesabınız bulunması gerekiyor. Giriş kolaylığının yanında artık Flickr’daki fotoğrafları Facebook’da paylaşmak da kolaylaştı.Yahoo’nun son dönemde servislerini kapatmayı planlamasıyla Flickr’ın da geleceği hakkında sorular oluşmaya başlamıştı. Yahoo ürün müdürü Blake Irving de Flickr konusunda kullanıcılara garanti vermiş, sitenin geliştirilmeye devam edeceğini vurgulamıştı. Bu son gelişmeyle görünen o ki, Irving ve Yahoo sözünde duruyor.

YORUMLAR
haticetepe 27 KASIM 2013 / 13:43 0 0
naber
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun