Yaşam Tarzı İnternet 01 EKİM 2009 / 12:26

AMD Fusion Ortak Programı'nı duyurdu

Yeni program, AMD platformlarının kanala dağılımını genişletmeyi hedefliyor, kanal ortaklarına özel teşvikler ve kaynaklar sunuyor.

Yeni program, AMD platformlarının kanala dağılımını genişletmeyi hedefliyor, kanal ortaklarına özel teşvikler ve kaynaklar sunuyor.


AMD, kanal ortaklarının kendi iş modellerine dayanarak satışlarını yükseltmeleri için onlara özel araçlar ve kaynaklar sunan küresel ortak programı AMD Fusion Ortak Programı'nı duyurdu. Mevcut dört Ortak Programını bir araya getiren AMD, ortaklarına özellikle tümüyle AMD ürünlerinden (mikroişlemci, grafik işlemcisi ve yonga seti) oluşan ürünleri satarken, özel teşvikler ve kaynaklar sunuyor. Ortaklara ayrıca işletme hedefleriyle örtüşen ve kuruma göre özelleştirilmiş araçlar, eğitimler ve kaynaklar hem bire bir hem de internet üzerinden sunuluyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun