Yaşam Tarzı İnternet 06 MART 2012 / 11:20

Altın Örümcek'te halk oylaması başladı

Bu yıl 10.’su gerçekleştirilecek Altın Örümcek Web Ödülleri’nde jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, kategoriler bazında en yüksek puanı alan web siteleri belli oldu. İlk ön elemeyi geçen sitelerin jüri tarafından değerlendirme sürecinin sona ermesinin ardından halk oylaması kısmına geçildi. 30 Mart tarihine kadar sürecek oylama sonucunda "Halkın Favorileri" klasmanında sertifika alacak web siteleri, jüri değerlendirmeleri sonucunda ise "Altın Örümcek" ödülüne sahip olacaklar.

İnternet kullanıcılarının organizasyona katılımını teşvik etme amacıyla kısa mesaj kullanılarak gerçekleştiricek halk oylaması Facebook üzerinden yapılıyor.

Facebook üzerinden halk oylamasına katılmak için bu adresi kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun